Hakkımızda2018-04-13T00:12:58+00:00

Hakkımızda

Denizli Cumhuriyet Apartları ve Cumhuriyet Yurtları

Bir sosyal sorumluluk bilinci içinde, duyarlı, çağdaş, geleceğe önem veren kişiler tarafından 2008 yılında Denizli’de kurulmuştur.

Kurucular olarak bizler, ülkemizin çoğu alanda açmazlar içinde olduğunu, insanların ve özellikle gençlerin dönüştürülmeye çalışıldığını, bu çaba içinde her türlü yolun denendiğini ve bu amaç için harekete geçildiğini biliyoruz.

Bu çabalara teslim olmamak, aileleri ve gençlerimizi bu konuda bir nebze olsun uyarmak ve onlara bir çözüm yolu sunmak için, “Yalnız değilsiniz”, “Dayatmalara muhtaç değilsiniz”, “Çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz” demek için;

Cumhuriyet Yurtları’nı ve Cumhuriyet Apartları’nı kurduk..

Vizyonumuz

Cumhuriyet Yurtları’nın Hedefi;

Diplomalarımızı mor binliklere çevirerek ZENGİNLEŞMEK değil, Geleceğin Bilim adamları, Cumhurbaşkanları, Başbakanları, Bakanları, Milletvekilleri, Valileri, Savcıları, Hâkimleri, Avukatları, Mimarları, Mühendisleri, Öğretmenleri, Doktorları, Mali Müşavirleri, Esnafı, Sanayicisi olacak ve Türkiye’mizin aydınlık yüzleri olmaya namzet Üniversite öğrencilerinin yaşamlarını kolaylaştırmak, Gençlerimizi tarikatların, şeyhlerin, dervişlerin, müritlerin, Meczupların eline bırakmadan, sizlere ve çocuğunuza EN UCUZa kaliteli hizmet vermektir.

Öğrencilerin barınma sorunlarına yardımcı olmak, Başarılı öğrencilere Burslar vererek onları teşvik etmek, Üniversite gençliğinin sosyal yönünün gelişmesini sağlamak, Üniversite Gençliğinin Ülke sorunlarına duyarlı Gençler haline gelmesine katkı sağlamak, TÜRKİYE’Yİ Cumhuriyet değerlerine bağlı, Atatürk ilke ve devrimlerinin yol göstericiliğinde Çağdaş yaşam felsefesini benimsemiş Hukukun üstünlüğüne inanan, Aydın, Birikimli, Donanımlı GENÇLERE EMANET ETMEKtir.

Ülke ve dünya meselelerine duyarsız, araştırmayan, sorgulamayan, eleştirmeyen, yanlışı açıkça söylemeyen, sorumluluk bilinci oluşmamış, dayanışma ruhu eksik, mücadele gücü zayıf, ufku dar, özgürlük istemeyen yeni bir genç nesil yaratma arzusuna boyun eğmemek için; ve gençlerimizi tam da bu saydıklarımızın tersi olarak iyi ve ülkesini seven, donanımlı, kişiliği oturmuş bir birey olarak yetişmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

Misyonumuz

Cumhuriyet Yurtları olarak,

Bu hedeflerimiz doğrultusunda gençlerimize ve ailelerine yardımcı olmak, ileriki yıllarda da bu desteğimizi büyüterek sürdürmek istiyoruz.

Ülkenin birçok yerinde bu gibi tesislerin açılmasına öncülük etmek, gençlerimize her konuda yardımcı olabilmek, bugünde ve yarında dostluklar kurup ileriki yaşamlarında onlara destek olmak arzusundayız.

Şimdi arayın